15.03.2024
Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 18 па 24 сакавіка 2024 года
№ п/п
Назва мерапрыемства
Дата, час
Места правядзення
Адказны выканаўца (ФІ П, пасада , тэлефон)
1.
Забаўляльная праграмма
«Дружат дети на планете»
19.03.
18:00
Філіял “Нацкі культурна-краязнаўчы цэнтр”
Лебядзевіч Л.С. заг.філіялам “Нацкі ККЦ” 8(01594)40706
2.
Інфармацыйна- разнавальная праграма
«Мир без насиля»
20.03.
13:00
Філіял “Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”
Пільжыс Г.Ч. заг.філіялам “Канвелішскі ЦКіД” 8(01594)44809
3.
Вечар памяці
«Хатынь – говорящая тишина»
21.03.
17:00
Філіял “Радунскі цэнтр нацыянальных культур”
Банцэвіч Т.А. рэжысёр “Радунскі ЦНК” 8(01594)41194
4.
Мітынг-рэквіем
«Пасека Дворчаны –Сестра Хатыни»
22.03.
12:00
Філіял «Забалацкі цэнтр культуры і дасуга»
Кукліс Л.Ч. культарганізатар «Забалацкі ЦКіД» 8(01594)96552
5.
Хранограф
«Хатынь: символ вечной памяти и скорби белорусского народа»
22.03.
12:00
Філіял “Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”
Банюк І.М. заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД” 8(01594)43805
6.
Гульнёвая праграма
«Весна, цветы и комплименты»
22.03.
13:00
Філіял “Нацкі культурна-краязнаўчы цэнтр”
Лебядзевіч Л.С. заг.філіялам “Нацкі ККЦ” 8(01594)40706
7.
Літаратурна- музычная кампазіцыя
«Хатынь – боль земли белорусской»
22.03.
14:00
Філіял “Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”
Нядзелька Г.С. заг.філіялам “Больцішскі ЦКіД” 8(01594)75248
8.
Вечар- сустрэча
«Хатынь. Трагедия и память»
22.03.
17:00
Філіял “Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”
Радзевіч І.І. заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ” 8(01594)41531
9.
Святочнае мерапрыемства да Дня работнікаў бытавога абслугоўвання насельніцва і жыллёва- камунальнай гаспадаркі
«Наш комфорт в ваших руках»
22.03.
15:00
ДУК «Воранаўскі РЦК і НТ»
Камінская І.В Дырэктар ДУК «Воранаўскі РЦК і НТ»
10.
Раённы дзіцячы конкурс прыгажосці
«Маленькая леди»
23.03.
11:00
ДУК «Воранаўскі РЦК і НТ»
Камінская І.В Дырэктар ДУК «Воранаўскі РЦК і НТ»
11.
Квэст-гульня
«Энергия будущего»
к году качества
23.03.
12:00
Філіял “Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”
Вараноўская С.І. заг.філіялам “Жырмунскі ЦКіД” 8(01594)45973
12.
Пазнавальна- гульнёвая праграма
«Азбука здоровья»
23.03.
12:00
Філіял “Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”
Цевель Г.І. заг.філіялам “Пераганцаўскі ЦКіД” 8(01594)91396
13.
Абрад «Вербница»
23.03.
12:00
Філіял “Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”
Радзевіч І.І. заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ” 8(01594)41531
14.
Тэатралізавана- гульнёвая праграма
«Вясна- красна»
24.03.
12:00
Філіял “Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”
Вараноўская С.І. заг.філіялам “Жырмунскі ЦКіД” 8(01594)45973
15.
Конкурсна- гульнёвая праграма
«Весенняя капель»
24.03.
14:00
Філіял “Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр”
Сцефановіч Я.М. заг.філіялам “Больцініцкі КТЦ” 8(01594)76411
16.
Фальклорная альтанка
«Вялікодныя традыцыі»
24.03.
16:00
Філіял “Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”
Нядзелька Г.С. заг.філіялам “Больцішскі ЦКіД” 8(01594)75248
17.
Канцэртная праграма
«С весенним настроением»
24.03.
17:00
Філіял “Радунскі цэнтр нацыянальных культур”
Банцэвіч Т.А. рэжысёр “Радунскі ЦНК” 8(01594)41194