27.12.2023
Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 01 па 07 студзеня 2024 года
№ п/п
Назва мерапрыемства
Дата, час
Места правядзення
Адказны выканаўца (ФІ П, пасада , тэлефон)
1.
Святочная праграма «Усмешкі Нововага года»
01.01. 20:00
Філіял «Курчоўскі сельскі клуб»
Васько В.І Культарганізатар філіялва «Курчоўскі СК» 8(01594)41052
2.
Шоу- праграма «Новогодний серпантин»
01.01. 21:00
Філіял “Нацкі культурна-краязнаўчы цэнтр”
Лебядзевіч Л.С. заг.філіялам “Нацкі ККЦ” 8(01594)40706
3.
Шоу- праграма «Карнавальная ночь»
01.01. 21:00
Філіял “Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”
Вараноўская С.І. заг.філіялам “Жырмунскі ЦКіД” 8(01594)45973
4.
Навагодняя шоу- праграма «Ночь звездопада»
01.01. 21:00
Філіял «Забалацкі цэнтр культуры і дасуга»
Кукліс Л.Ч. культарганізатар «Забалацкі ЦКіД» 8(01594)96552
5.
Навагодняя шоу- праграма «Гэты слаўны Новы год»
01.01. 21:00
Філіял “Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр”
Сцефановіч Я.М. заг.філіялам “Больцініцкі КТЦ” 8(01594)76411
6.
Навагодняя музычсна- забаўляльная праграма «Новогодний движ»
01.01. 01:00
Філіял “Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”
Нядзелька Г.С. заг.філіялам “Больцішскі ЦКіД” 8(01594)75248
7.
Навагодняя забаўляльная праграма «Ночное рандеву»
01.01. 01:00
Філіял “Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”
Банюк І.М. заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД” 8(01594)43805
8.
Шоу- праграма «В новый год с отличным настроением»
01.01. 01:00
Філіял “Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”
Цевель Г.І. заг.філіялам “Пераганцаўскі ЦКіД” 8(01594)91396
9.
Музычна- забаўляльная праграма «Этот славный Новый год»
01.01. 01:00
Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”
Янковіч В.М. заг.філіялам “Гіркаўскі ЦКіД” 8(01594)93730
10.
Навагодняя танцавальная праграма «С Новым годом»
01.01. 01:00
Філіял “Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”
Радзевіч І.І. заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ” 8(01594)41531
11.
Навагодняя шоу- праграма «Волшебная ночь»
01.01. 01:00
Філіял «Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»
Былінская А.І рэжыссёр «Паляцкішскага ЦКіД» 8(01594)99689
12.
Навагодняя шоу- праграма «Этот славный Новый год»
01.01. 01:00
Філіял “Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”
Пільжыс Г.Ч. заг.філіялам “Канвелішскі ЦКіД” 8(01594)44809
13.
Шоу- праграма «Хорошее настроение»
01.01. 01.:00
Філіял “Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”
Бярцэвіч Л.Э. заг.філіялам “Тракельскі ЦКіД” 8(01594)78346
14.
Тэатралізавана- гульнёвая праграма «Новогодний сюрприз»
01.01. 01:30
Філіял “Радунскі цэнтр нацыянальных культур”
Банцэвіч Т.А. рэжысёр “Радунскі ЦНК” 8(01594)41194
15.
Танцавальная праграма «Новогоднее настроение»
01.01. 21:00
Філіял “Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”
Банюк І.М. заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД” 8(01594)43805
16.
Тэатралізавана- забаўляльная праграма «Новогодний карнавал чудес»
01.01. 01:30
Площа г.п.Воранава
Камінская І.В Дырэктар ДУК «Воранаўскі РЦК і НТ»
17.
Танцавальна- забаўляльная праграма «Новогодний микс»
01.01. 21:00
Філіял “Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”
Радзевіч І.І. заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ” 8(01594)41531
18.
Гульнёвая праграма «Зімовыя пацехі»
03.01. 16:00
Філіял “Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр”
Сцефановіч Я.М. заг.філіялам “Больцініцкі КТЦ” 8(01594)76411
Гульнёва- забаўляльная праграма «Жаркие нотки для морозной погодки»
04.01. 12:00
ДУК «Воранаўскі РЦКіНТ»
Камінская І.В Дырэктар ДУК «Воранаўскі РЦК і НТ»
19.
Забаўляльная праграма «Новогодний кураж»
04.01.
16:00
Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”
Янковіч В.М. заг.філіялам “Гіркаўскі ЦКіД” 8(01594)93730
20.
Тэматычная праграма «В мире доброты и красоты»
05.01. 13:00
Філіял “Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”
Банюк І.М. заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД” 8(01594)43805
21.
Тэатралізаванае прадстаўленне «Самая добрая ёлка»
05.01. 16:30
Філіял “Радунскі цэнтр нацыянальных культур”
Банцэвіч Т.А. рэжысёр “Радунскі ЦНК” 8(01594)41194
22.
Гульнёвая праграма «Эх, зимушка - зима»
05.01. 17:00
Філіял “Нацкі культурна-краязнаўчы цэнтр”
Лебядзевіч Л.С. заг.філіялам “Нацкі ККЦ” 8(01594)40706
23.
Сюжэтна- гульнёвая праграма «Рождественская сказка»
06.01. 12:00
Філіял “Радунскі цэнтр нацыянальных культур”
Банцэвіч Т.А. рэжысёр “Радунскі ЦНК” 8(01594)41194
24.
Гульнёвая праграма «Снежный ком»
06.01. 12:00
Філіял “Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”
Радзевіч І.І. заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ” 8(01594)41531
25.
Гульнёвая праграма «Сказочный бум»
06.01. 12:00
Філіял “Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”
Вараноўская С.І. заг.філіялам “Жырмунскі ЦКіД” 8(01594)45973
26.
Фальклорна- гульнёвая праграма «Прышлі святкі- спявай калядкі»
06.01. 16:00
Філіял “Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”
Нядзелька Г.С. заг.філіялам “Больцішскі ЦКіД” 8(01594)75248
27.
Калядныя гульні для дзяцей «Снежная поляна»
06.01. 15:00
Філіял «Забалацкі цэнтр культуры і дасуга»
Кукліс Л.Ч. культарганізатар «Забалацкі ЦКіД» 8(01594)96552
28.
Фальклорнае свята «Каляды, калядачкі»
06.01. 16:00
Філіял “Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга”
Коцік В.У заг.філіялам “Місявіцкі ЦКіД” 8(01594)40420
29.
Гульнёва- забаляльная праграма «Чудеса там, где в них верят»
06.01. 16:00
Філіял “Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”
Цевель Г.І. заг.філіялам “Пераганцаўскі ЦКіД” 8(01594)91396
30.
Вечар адпачынку «Рождества чудесные мгновенья»
06.01. 18:00
Філіял “Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”
Пільжыс Г.Ч. заг.філіялам “Канвелішскі ЦКіД” 8(01594)44809
31.
Конкурсная праграма «Зимние приключения»
07.01. 12:00
Філіял “Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”
Вараноўская С.І. заг.філіялам “Жырмунскі ЦКіД” 8(01594)45973
32.
Конкурсна- гульнёвая праграма «Весёлое сказочное Рождество»
07.01. 13:00
Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”
Янковіч В.М. заг.філіялам “Гіркаўскі ЦКіД” 8(01594)93730